O nas

Opis działalności firmy

Firma KSEMIX Autoryzowany Partner Handlowy NASHUATEC oraz SHARP istnieje w województwie lubelskim od 1989. W latach 1989-1995 nasza firma zajmowała się sprzedażą urządzeń kopiujących wielu producentów: (Canon, Xerox, Mita, Sharp). Od roku 1995 firma zajmuje się sprzedażą i serwisem urządzeń kopiująco-drukujących marki RICOH. Od roku 2013 jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem marki NASHUATEC i SHARP.

Zapewniamy wsparcie informatyczne

Firma nasza ma przyjemność zaoferować Państwu najbardziej profesjonalny i zaawansowany technologicznie sprzęt kopiujący i drukujący. Urządzenia przez nas proponowane charakteryzują się wysoką wydajnością i wytrzymałością oraz niskimi kosztami eksploatacji, co zostało potwierdzone wielokrotnymi testami przeprowadzonymi przez niezależne instytucje.

Patrząc z perspektywy wielu lat istnienia firmy możemy stwierdzić, że nasi klienci docenili solidność, fachową obsługę oraz co najważniejsze, uczciwość w prowadzeniu biznesu. Świadczy o tym zaufanie jakie mają do nas nasi wieloletni kontrahenci. Nasza oferta serwisowa i handlowa przygotowywana jest w zależności od potrzeb klienta.

Nasze priorytety

Pracując z klientami dokładamy wszelkich starań aby nasza współpraca była korzystna dla obu stron. Na żadnym etapie współpracy nie pozostawiamy klientów samym sobie. Nasza współpraca rozpoczyna się od poznania Państwa potrzeb, następnie pomagamy wybrać najbardziej odpowiednie rozwiązania. Zajmujemy się dostawą wybranego sprzętu, instalujemy go w Państwa biurach oraz szkolimy osoby, które będą ten sprzęt obsługiwać. Zapewniamy również wsparcie w zakresie integracji instalowanego sprzętu z Państwa systemami komputerowymi.

Współpraca z nami to wymierne korzyści

W czasie całego okresu eksploatacji dostarczonych przez nas urządzeń zapewniamy ciągłość dostaw wszelkich materiałów eksploatacyjnych oraz części zamiennych. Świadczymy również usługi serwisowe zarówno gwarancyjne jak i pogwarancyjne. Na Państwa życzenie możemy również zająć się przeniesieniem urządzeń w inne miejsce np. w przypadku zmiany lokalizacji Państwa biura. Współpracujemy również z firmą, która w sposób przyjazny dla środowiska poddaje recyklingowi zużyte urządzenia. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Gdzie nas znajdziesz

ul. Józefa Lompy 3

20-806 Lublin

Kontakt

tel. 81-740 15 35
tel. 81 740 17 79
fax 81 740 19 10

info@ksemix.com.pl