Serwis drukarek Lublin

Drukarki i kserokopiarki jak każde inne urządzenia potrzebują od czasu do czasu profesjonalnego serwisu. Wszelkie prace najlepiej zlecać wykwalifikowanym specjalistom, którzy zagwarantują wysoką jakość świadczonych usług. Nasza firma już od ponad 30 lat świadczy serwis drukarek, kserokopiarek i innych urządzeń drukujących. Oprócz napraw oferujemy również konserwację oraz wymianę sprzętu. Nasz zespół serwisowy charakteryzuje wysoka jakość wykonywanych usług, rzetelność i solidność. Są to trzy wartości, którymi kierujemy się od początku istnienia firmy.

Serwis drukarek Lublin

Naprawa drukarek w Lublinie

Usterka sprzętu drukującego może objawiać w różny sposób. Zacinające się kartki, nieczytelne wydruki, zabrudzenia kartek pochodzące z tonera. Nasi fachowcy dokonają ekspertyzy, sami zdiagnozują problem i dokonają stosownych napraw. Dla nas liczy się profesjonalne podejście do każdego klienta. W ten sposób obsługujemy małe, jak i duże firmy.

Serwis kserokopiarek lublin

Jeśli zepsuła się kserokopiarka lub drukarka w Twojej firmie, lepiej nie próbuj naprawiać jej samodzielnie. Bez fachowej wiedzy może zakończyć się to pogorszeniem sytuacji. Zwykła usterka może przeszkodzić w awarie nie do naprawy. Zdaj się na wieloletnie doświadczenie naszych serwisantów. Specjalizujemy się w naprawach oraz konserwacji kserokopiarek i drukarek takich marek jak Nashuatec, Sharp, Epson czy Ricoh.

Naprawa drukarki szerokoformatowej Lublin

Oprócz napraw urządzeń wielofunkcyjnych zajmujemy się również sprzętem specjalistycznym. Można do nich zaliczyć np. drukarki szerokoformatowe wykorzystywane do drukowania m.in. plakatów. Nasza fachowa obsługa świetnie radzi sobie z każdym typem sprzętu. Jeśli masz podejrzenie, że twoja drukarka szerokoformatowa uległa awarii, zadzwoń i umów serwis.

Forma współpracy serwisowej

Umowy serwisowe, które oferujemy naszym klientom, pozwalają uniknąć kosztownych niespodzianek związanych z eksploatacją urządzeń drukujących. W ramach takiej umowy oferujemy usługi serwisowe, dostawę wszystkich materiałów eksploatacyjnych oraz dojazd serwisu. Koszt, jaki państwo ponoszą, wyliczany jest na podstawie wskazań liczników poszczególnych urządzeń. Rozliczenia następują raz w miesiącu, wystawiamy jedną fakturę bez względu na ilość serwisowanych maszyn. Umowa serwisowa może dotyczyć zarówno urządzeń zakupionych u nas, jak i innych, które są w Państwa posiadaniu.

Gdzie nas znajdziesz

ul. Józefa Lompy 3

20-806 Lublin

Kontakt

tel. 81-740 15 35
tel. 81 740 17 79
fax 81 740 19 10

info@ksemix.com.pl