Usługi

Sprzedaż urządzeń

Oferujemy najnowsze produkty liderów rynku. Oferujemy urządzenia niezbędne do pracy we współczesnym biurze: drukarki, kopiarki, skanery, powielacze, faxy. Szczególnie polecamy urządzenia wielofunkcyjne, od prostych, niewielkich do ustawienia na biurku, przez średnionakładowe, aż do wysokowydajnych wyposażonych w sortery z możliwością zszywania, dziurkowania i broszurowania. Znając Państwa potrzeby zawsze pomagamy dobrać właściwy produkt, spełniający stawiane wymagania i najbardziej korzystny cenowo. Posiadamy w ofercie zarówno urządzenia fabrycznie nowe jak i używane. Umożliwiamy Państwu zakup urządzeń używanych, w bardzo atrakcyjnych cenach z pisemną gwarancją nawet na 48 miesiące.

Sprzedaż materiałów eksploatacyjnych

Nasze urządzenia są tanie w eksploatacji

Posiadamy w sprzedaży materiały eksploatacyjne takie jak tonery, tusze, matryce, zszywki i wiele innych dla wszystkich oferowanych przez nas urządzeń. Na indywidualne zamówienia sprowadzamy również materiały do sprzętu innych producentów. Zapewniamy ciągłość dostaw oraz bardzo atrakcyjne ceny. Istnieje możliwość dostarczenia zakupionych u nas produktów pod wskazany adres. Sprzedajemy tonery oryginalne oraz zamienniki. Niektóre oferowane przez nas produkty mogą Państwo kupić również za pośrednictwem serwisu Allegro.

Dzierżawa urządzeń

Ergonomia obsługi. Proponujemy naszym klientom dogodny sposób finansowania urządzeń drukujących jakim jest dzierżawa połączona z kompleksową obsługą serwisową. Korzystając z naszej oferty nie muszą Państwo inwestować środków finansowych na zakup sprzętu. Wybrane przez Państwa urządzenie dostarczamy i instalujemy bezpłatnie. Pobieramy opłatę jedynie za wykonane kopie / wydruki. Rozliczenia następują raz w miesiącu, na podstawie wskazań licznika dzierżawionego urządzenia. Cena kopii / wydruku zawiera: wszystkie materiały eksploatacyjne, części zamienne, obsługę serwisową oraz koszt dojazdu serwisu.

Serwis sprzętu, umowy serwisowe

Bogata lista funkcji dodatkowych

Od ponad 30 lat świadczymy usługi serwisowe w branży urządzeń drukujących. Naszą wiedzę nieustannie pogłębiamy i doskonalimy na licznych szkoleniach, w których uczestniczą nasi technicy. Wysoka jakość wykonywanych usług, rzetelność i solidność to nasza dewiza od początku istnienia firmy.

Umowy serwisowe, które oferujemy naszym klientom pozwalają uniknąć kosztownych niespodzianek związanych z eksploatacją urządzeń drukujących. W ramach takiej umowy oferyjemy usługi serwisowe, dostawę wszystkich materiałów eksploatacyjnych oraz dojazd serwisu. Koszt jaki państwo ponoszą wyliczany jest na podstawie wskazań liczników poszczególnych urządzeń. Rozliczenia następują raz w miesiącu, wystawiamy jedną fakturę bez względu na ilość serwisowanych maszyn. Umowa serwisowa może dotyczyć zarówno urządzeń zakupionych u nas jak i innych, które są w Państwa posiadaniu.

Gdzie nas znajdziesz

ul. Józefa Lompy 3

20-806 Lublin

Kontakt

tel. 81-740 15 35
tel. 81 740 17 79
fax 81 740 19 10

info@ksemix.com.pl