Leasing drukarek Lublin – leasing kserokopiarek

leasing drukarek lublin

Leasing drukarek, kserokopiarek i innych urządzeń wielofunkcyjnych pozwala na korzystanie z nich za niewielką miesięczną opłata stanowiącą procent ich wartości. Umowę leasingową podpisujemy na konkretnych okres. Po jego zakończenie istnieje możliwość wykupienia sprzętu. W tej wersji wynajmu również oferujemy twojej firmie profesjonalny serwis urządzeń biurowych. W naszym asortymencie posiadamy Ricoh, Nashuatec czy Sharp. Szukasz specjalistycznego sprzętu do biura? Zapraszamy do kontaktu.

Leasing drukarek w Lublinie

Leasing drukarki jest dobrym rozwiązaniem dla firm, które potrzebują drukarki, ale nie chcą lub nie mogą jej kupić. Oto kilka korzyści płynących z leasingu drukarki:

  1. Oszczędność pieniędzy: Leasing drukarki pozwala firmie uniknąć konieczności wydania dużej sumy pieniędzy na zakup drukarki, co pozwala zachować płynność finansową.
  2. Elastyczność: Leasing pozwala firmie na dostosowanie wielkości miesięcznej raty do swoich możliwości finansowych.
  3. Możliwość uzyskania nowoczesnych technologii: Leasing pozwala firmie na korzystanie z najnowszych technologii druku bez konieczności wydawania dużej sumy pieniędzy na zakup nowej drukarki.
  4. Brak konieczności zajmowania się serwisem i naprawami: W ramach leasingu drukarki firma może skorzystać z usług serwisowych i naprawczych oferowanych przez leasingodawcę.
  5. Możliwość wymiany drukarki: W ramach leasingu drukarki firma ma możliwość wymiany drukarki na nowszą wersję lub inny model, gdy zajdzie taka potrzeba.

Leasing kserokopiarek Lublin

Kserokopiarki to wyspecjalizowane urządzenia wykorzystywane to powielania treści drukowanej w setkach, a nawet tysiącach egzemplarzy. Z racji dużej eksploatacji takiego urządzenia również warto zdecydować się na leasing kserokopiarki. Pozwoli to oszczędzić pieniądze oraz nie trzeba będzie martwić się o serwis i naprawę urządzenia. 

Leasing sprzętu biurowego Lublin

Leasing sprzętu biurowego polega na wynajmie różnego rodzaju sprzętu biurowego, takiego jak komputery, drukarki, kserokopiarki, faksy, kopiarki itp. Leasing sprzętu biurowego jest dobrym rozwiązaniem dla firm, którym nie opłaca się kupować tego rodzaju urządzeń do swojego biura. Warto zdecydować się na tego typu rozwiązanie, ponieważ tak jak w przypadku drukarek i kserokopiarek można liczyć na najnowsze technologie i kompleksowy serwis. 

Gdzie nas znajdziesz

ul. Józefa Lompy 3

20-806 Lublin

Kontakt

tel. 81-740 15 35
tel. 81 740 17 79
fax 81 740 19 10

info@ksemix.com.pl