Dzierżawa drukarek Lublin – dzierżawa sprzętu komputerowego

dzierżawa drukarek Lublin

Większość firm decyduje się na drukowanie in-house. Posiadanie własnego sprzętu drukującego daje dużą swobodę i szybkość pracy. Nie wymaga to bowiem zlecania wydruków do firm zewnętrznych. Coraz popularniejszym rozwiązaniem pozwalającym posiadać nowoczesny sprzęt jest jego leasing lub dzierżawa. Główną zaletą tych typów wynajmu jest ograniczenie wydatków na zakup sprzętu. W naszej ofercie znajduje się m.in. dzierżawa drukarek oraz wynajem drukarek w Lublinie. 

Dzierżawa drukarek Lublin

Ergonomia obsługi. Proponujemy naszym klientom dogodny sposób finansowania urządzeń drukujących, jakim jest dzierżawa połączona z kompleksową obsługą serwisową. Korzystając z naszej oferty, nie muszą Państwo inwestować środków finansowych na zakup sprzętu. Wybrane przez Państwa urządzenie dostarczamy i instalujemy bezpłatnie. Pobieramy opłatę jedynie za wykonane kopie / wydruki. Rozliczenia następują raz w miesiącu, na podstawie wskazań licznika dzierżawionego urządzenia. Cena kopii / wydruku zawiera: wszystkie materiały eksploatacyjne, części zamienne, obsługę serwisową oraz koszt dojazdu serwisu.

Dzierżawa sprzętu komputerowego Lublin

W zależności od Twoich potrzeb i sytuacji finansowej, dzierżawa sprzętu komputerowego może być bardzo opłacalna. W niektórych przypadkach dzierżawa sprzętu komputerowego może być bardziej opłacalna niż zakup, ponieważ pozwala Ci uniknąć wysokich kosztów początkowych związanych z zakupem sprzętu. Możesz też łatwiej dostosować ilość i rodzaj dzierżawionego sprzętu do zmieniających się potrzeb swojej firmy.

Ważne jest więc, aby dokładnie przeanalizować swoje potrzeby i porównać koszty zakupu i dzierżawy, aby wybrać opcję, która jest najlepsza dla Twojej firmy. Jeśli potrzebujesz dobrego sprzętu komputerowego dla swojej firmy, skontaktuj się z nami, zapewnimy Ci wszystko, czego potrzebujesz. 

Wynajem drukarek Lublin

Wynajem drukarki może być wyjątkowo korzystnym rozwiązaniem dla Twojej firmy. Dzięki niemu nie musisz kupować drogich urządzeń. Skontaktuj się z nami i dowiedz się, jakie drukarki możesz wynająć w naszej firmie! 

Gdzie nas znajdziesz

ul. Józefa Lompy 3

20-806 Lublin

Kontakt

tel. 81-740 15 35
tel. 81 740 17 79
fax 81 740 19 10

info@ksemix.com.pl